Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş yada Kayıt.    Kayıp Parola?

PAGES of the United Nations Association of Turkey
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Duyurular - Notices
En altSayfa: 1
BAŞLIK: PAGES of the United Nations Association of Turkey
#116
PAGES of the United Nations Association of Turkey 2 Yıl önce Karma: 0
Birleşmiş Milletler Türk Derneği, 1999'dan beri, katkı vermek isteyenlerin düşüncelerini paylaşabildiği 'PAGES' of the UNA Turkey adlı bir dergi yayımlamaktadır.

Makalelerinizin uluslararası ilişkiler ve politika ilgili konulara tutarlılıkla değinmesi beklenmektedir. Kaynaklar gerektiği gibi gösterilmeli ve yazım biçimi Times New Roman 10 olmalıdır. Bu dergi akademik bir dergi değildir.

Makalelerinizi adınız, soyadınız, ünvanınız ve iletişim bilgileriniz ile Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresine gönderebilirsiniz.
--
Since 1999, UNA Turkey publishes bulletins in which contributors have a chance to share their views and opinions. Now, it is time for you to contribute to 'PAGES' of UNA Turkey with your articles.

It is expected that your article touches upon international relations and politics with consistency. References should be cited properly and the format should be Times New Roman 10. This is not an academic journal or bulletin.

You can send your articles to Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir with your full name, title and contact information.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.
 
En üstSayfa: 1
 
 
Design by Design & Hosted